You are here:

Pendik Eşya Depolama

Pendik eşya depolama taleplerinde uygun depolama ücretleri ile ofis depolama, ev eşyası depolama, parça depolama gibi birçok depolama hizmeti sunmaktayız. İstanbul Pendik eşya depolama hizmetlerimiz ile sizlere kurumsal işlemlerimizi aktarmaktayız. Aylık depolama ücretleri sizlere özel alanlarda eşyalarınızı muhafaza ediyoruz.

Pendik Eşya Depolama Firması

Pendik eşya depolama hizmetinin ne zaman ihtiyacınız olacağı belli olmamaktadır. Bununla beraber eşyalarınızı depolanması için güvenli bir alanı kiralamak için birçok sebebiniz olabilir. Bu tarz eşyaları atmaya genelde kıyılmadığı için müşteriler tarafından eşya depolama hizmeti alınmaktadır. Bununla beraber yeni evinize sığmayan eşyaları da güvenle muhafaza etmek için depolama hizmetine ihtiyaç duyacaksınız. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda alanında uzman kurumsal Pendik eşya depolama şirketine başvuruda bulunacaksınızdır.

Akdeniz Ekspres firmamıza Pendik eşya depolama taleplerinizi ileterek doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Çünkü sizlere ait depolama alanları ile beraber eşyalarınızı kilit altında muhafaza ediyoruz. İstediğiniz zaman depo alanına eşyalarınızı yerleştirebilir veya kullanmak istediğiniz eşyaları alabilirsiniz. Uzun veya kısa vadeli depolama hizmetlerimizle sizlere uygun depo alanlarımızla firmamızı tercih ederek kurumsal işlem alabilirsiniz.

Pendik eşya depolama

Pendik eşya depolama

Pendik Ev Eşyası Depolama

evesyadepolama.com.tr taleplerinizde Akdeniz Ekspres olarak ne kadarlık bir depo alanına ihtiyaç olduğunuza eksper işlemi ile karar veriyoruz. Bunun içinde sizlerin de müsait olduğu zamanda uzman incelemesi ayarlamaktayız. Uzman incelemesi sayesinde gerekli depo ambalaj malzemesi, araç, uzman personel ayarlaması ile beraber eşyalarınızın depolanacağı alan belirlenmektedir. Bu detaylar görüşüldükten sonra eksper ekibimizle sözleşme yapılmaktadır. Pendik sözleşmeli depolama işlemlerinde sizlere sunulan hizmetlerin tüm detayları yer almaktadır. Bu detaylar arasında depolama tarihleri, eşya listesi, aylık depolama ücreti gibi bilgiler yer almaktadır.

Depolama süreçlerinde size özel depolama alanları ile kilit altıda sizlere hizmet sunmaktayız. Eşya depolama hizmetlerimizi İstanbul genelinde hizmet sunarak müşterilerimizin tüm taleplerini en iyi şekilde karşılamaktayız. Anadolu Yakası eşya depolama veya Avrupa Yakası ev eşya depolama taleplerinizde sizlere bir telefon kadar yakınınızdayız.

Pendik Depolama Hizmetleri

Pendik depolama hizmetlerinde telefon ile görüşme sağladığınız bütün firmalar kendilerini öveceklerdir. Bu övmeler ile sizlere cezbederek hizmet almanızı sağlayabilirler ancak dikkat etmeniz gereken önemli unsur gerçekten de böyle bir Pendik depolama firması olup olmadığıdır. İletişime geçmek istediğiniz firmaları bir yere not aldıktan sonra tek tek depolama firmalarını şikayet forumlarında araştırma yapmalısınız. Araştırma sonucunda bir çok depolama firmasını hemen eleyeceğinizi biliyoruz.

Pendik ev eşyası depolama hizmetlerinde Akdeniz Ekspres olarak sizlere uzun yılların hizmet tecrübesi ile sizlere işlemlerimizi en iyi şekilde aktarmaktayız. Firma olarak depolama hizmeti sunmadan önce uzman incelemesi yaparak aynı gün içerisinde sözleşme yapmaktayız. Depolama günü ise sigorta başlangıcı yapılarak depolanacak tarihi boyunca sürmektedir. Pendik sigortalı depolama hizmetini her firma sunmamakla beraber depolama süresi boyunca zarar gören eşyalarınızın arkasında durmamaktadır.

Pendik Depolama Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Pendik ev eşyası depolama şirketi seçimlerinizde dikkat etmeniz gereken önemli unsurları aşağıdaki maddeler halinde sıraladık. Bunlar;

  • Pendik eşya depolama firmasının gerçekten var olup olmadığını kontrol edilmeli,
  • Pendik depolama şirketinin gerçek depo alanlarının olması,
  • Mevcut depolama alanın korunaklı olup olmadığı,
  • Depo alanlarının temiz olup olmadığı,
  • Depolama sigortası veya sözleşmesi yapılıp yapılmadığı,
  • Depolanacak eşyaların ambalajlama malzeme kalitesi,
  • Aylık depolama ücret farklılığı gibi etmenlere dikkat ederek hizmet kalitenizi profesyonelce alabilirsiniz.

Pendik Depolama Ücretleri

İstanbul Pendik depolama ücretleri firmamız tarafından bölmelere ayrılan alanları aylık kiralamasını sağlamaktayız. Pendik kira depolama ücretleri metreküpe göre tamamen değişmekle beraber uzun vadeli depolama hizmetlerinde indirim sağlamaktayız. Firmamız Pendik depolama ücretleri aşağıdaki gibi yer almaktadır.

1+1 Eşya Depolama Ücretleri 2.500₺
2+1 Eşya Depolama Fiyatları 3.500₺
3+1 Eşya Depolama Ücretleri 4.500₺
VIP Eşya Depolama Fiyatları 5.000₺

Akdeniz Ekspres ailesi olarak depolama ücretleri 6 ay nakit ödeminizde firmamız tarafından indirim sağlanmaktadır. Detaylı bilgi için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment