You are here:

Hakkımızda

GÜVENLİ DEPOLAMANIN ADRESİ AKDENİZ EKSPRES

1959 yılında temellerini atan Akdeniz Ekspres, günümüze kadar çok sayıda kamu kuruluşları, kişi ve ofis taşıma hizmetleri sunmuştur. Bu sebeple firmamızın köklü geçmişi sayesinde evden eve taşımacılık hizmetinde olduğu gibi ev eşya depolama sektöründe de tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır.

Akdeniz Ekspres firmamızı tercih eden müşterilere yüksek standartlarda taşıma işlemi sunulduğu gibi eşya depolama hizmetleri sunulmuştur. Bu sayede geçmişten günümüze etkili referans ağına sahip olduk.

Akdeniz Ekspres Firma Profili

Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık & Depolama firmamız kurumsal alt yapımızla şehiriçi ve şehirler arası nakliye sevkiyatları düzenlemektedir . 3 adet orta boy araç, 8 tane 10 tekerlekli kamyon, 2 adet modülatör asansör, 1500 metrekare kapalı ve güvenli depolama alanı mevcuttur. Bununla beraber eşyalarınızı birinci sınıf ambalajlama malzemeleri sayesinde her eşyanız özenle paketlenmektedir. Bununla beraber geniş çalışma ağımız sayesinde aksamayan iş akışı ile sizlere güvenle hizmet sunuyoruz.

“İdeal Verimlilik” sloganı ile, müşterilerine bir söz veren işletmemiz, onların ihtiyaçlarının uygun koşullarda, nitelikli, emniyetli bir şekilde ve doğru zamanda temin edilmesini reel tutumu olarak kabul etmektedir.

Firmamız, “Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık” isminin tescilli markasının sahibidir. Taklitlerimizden sakınınız. Akdeniz Ekspres, kaliteli hizmet sunar.

Akdeniz Ekspres Nakliyat firmamız nakliyat alanında bireysel ve kurumsal taşımalar gerçekleştirmektedir. Detaylı bilgi ve referans mektuplarımızı incelemek için; Referanslar

Firmamız Akdeniz Ekspres olarak almamız gereken tüm belgeleri almış, MARKA TESCİL BELGELİ bir firmadır.