You are here:

Arşiv Depolama

Arşiv depolama hizmetleri hastane, devlet kurumları, noter veya avukatlık büroları gibi devlet ve özel kuruluşlar belli bir süre evraklarını muhafaza etmek durumundadır. Bu saklama durumu zamanla birikerek ofisinizde fazla yer kaplamaya başlayacaktır. Bu durumda ekstra raflar veya ofis mobilyaları gerekecektir. Bu durum git gide sizlere ek maliyet çıkaracaktır. Ancak arşiv depolama hizmetimizden yararlanarak güvenle eşyalarınızı depolama hizmeti almalısınız.

Teknoloji çağı olmamız bakımından birçok evrak veya dosyalar dijital ortamda saklanabilmektedir. Ancak bazı evrakların daha önemli olması bakımından çıktı alınarak muhafaza edilmesi gerekilmektedir. Bu evraklar şirket verileri, faturalar, muhasebe belgeleri gibi önemli belgelerdir bununla beraber özenle ve hasar görmeden muhafaza edilmesi gerekilmelidir. Bu kadar evrakların birikmesi çalışma alanınızı daraldığı gibi istediğiniz evraklara ulaşımınızı da tamamen zorlaştıracaktır.

Bu sebeple evrak depolama hizmeti devlet kurumları veya özel şirketler için önem arz eden hizmetler arasında yerini almıştır. Ancak bu hizmetin doğru ve kurumsallıkla yerine getirilmesi önemlidir. Bunun tek nedeni amatör depolama firmaları tarafından sunulan hizmetler yer almaktadır. Bu hizmetler yüzünden evraklarınız gerekli koruma sağlanamadan zarar görmesine sebebiyet verebilirsiniz. Ancak bu durumda Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık & Depolama firmamız devreye girerek sizlere profesyonel arşiv depolama hizmeti sunmaktayız. İşyerinizde bulunan tüm evrakları özenle plastik kutulara yerleştirerek profesyonel çözümler ile sizlere aktarmaktayız.

Arşiv depolama hizmeti sadece kurumlar için sunulan hizmet değildir. Bireysel arşiv depolama hizmeti de alarak güvenle depolama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Evinizde bulunan evrakları atamıyorsanız veya fazla yer kaplıyorsa Akdeniz Ekspres ailesi olarak evrak depolama hizmetini güvenle alabilirsiniz. Kapalı plastik kutulara kitap, evrak, belge veya diğer eşyalarınızı özenle yerleştirerek sizlere depolama işlemlerimizi sizlere sunmaktayız.

evrak depolama

evrak depolama

Arşiv Depolama Hizmetleri

Akdeniz Ekspres Depolama hizmet politikamızda depolama süresi boyunca eşyalarınıza veya evraklarınıza zarar vermeden teslim etmektedir. Bu politika ile depo alanlarımızı ısı ve nem ayarlamasını yapabileceğimiz teknolojik aletler ile döşedik. Bu sayede diğer depo alanından farklı ısı ve nem ayarınız olarak evraklarınıza zarar germeden uzun yıllar muhafaza edebilirsiniz.

İş yeriniziniz geçmiş ve gelecek bilgilerini koruma altında depolamasını sağlamaktayız. Bununla beraber size özel ayrılan depo alanlarımız sayesinde istediğiniz zaman kolay erişimi ile eşyalarınızı istediğiniz gibi ulaşabilirsiniz.

Arşiv Depolama Hizmeti Nasıl Sunulmaktadır?

Dosya depolama hizmetleri için uygun ortam hazırlanabilmesi için firma temsilcimiz depolanacak belgelerinizi önceden incelemektedir. Bundan sonrasında belgelenecek dosyalarınız için özel alanı ve ambalaj malzemelerini ayarlamaktayız. Depolama günü uzman ekip arkadaşlarımız belgelerinizi neme karşı korumak adı altında karton koliler yerine plastik kutulara yerleştirmekteyiz.

Arşiv depolama hizmetlerinde evrakların özenle muhafaza edilmesi önemli etmendir. Bunun sebebi ise kağıt, nem veya ısıdan hemen etkilenmektedir. Bu sebeple depolama süresi boyunca hasar görmesi veya birbirine yapışma durumları meydana gelmektedir. Bu doğrultuda belgelerin kullanılamaz hale gelmesi sizlere zarar verebilir. Ancak profesyonel arşiv depolama firmaları ile iletişime geçerek bu durumları tamamen ortadan kaldırmış oluruz. Çünkü evrak depolama hizmetleri kolay hizmet gibi görünmektedir ancak hizmet sunulmaya başlandıktan sonra aslında profesyonel işlem gerektiren hizmetler arasında yerini almaktadır.

Arşiv Depolama Hizmetinde Tek Adres Akdeniz Ekspres

Dosya depolama süresi boyunca çözüm odaklı işlemlerini yürüten Akdeniz Ekspres firmamız gerekli tüm sorunlarınızı çözüm odaklı işlemler sunmaktayız. Ücretsiz eksper sürecinde gerekli tüm bilgileri uzman ekibimiz sizlere aktararak anlaşma sağlamaktayız.

Arşiv depolama hizmetlerinde önceden söylediğimiz gibi kolay erişim olması gerekmektedir. Bu sebeple evraklarınızı gerekli sıralamaya göre yerleştirerek ve plastik kutuların üzerine not alarak sonrasında istediğiniz evrakı kolay bulmanızı sağlamaktayız. Tabi bu durumda evrakların gizliliği de önem arz eden konular arasında yer almaktadır. Bu sebeple Akdeniz Ekspres olarak sadece sizlerin firmamıza bildirdiği kişilere erişim sağlamaktayız. Bu sayede güvenle veya herhangi bir aksilik yaşamadan hizmet sunmamız mümkündür.

Evrak Depolama Avantajları

Arşiv depolama hizmeti almadan önce iş yerinizde belge ve dosyaları muhafaza edebileceğiniz alanlara ihtiyacınız vardı. Bu da iş çalışma ortamınızı belki doğrudan etkileyerek verimliğinizi azaltabilir. Ancak evrak depolama hizmetimiz sayesinde gerekli tüm belgeleri sizler için muhafaza ederek alandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Akdeniz Ekspres evrak depolama hizmetimizi uzun yıllardır sunduğumuz hizmetler arasında yer almaktadır. Bu sebeple gerekli hizmet tecrübesine ulaşan firmamızı arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Çağrı merkez hattımız 7/24 saat sizlere hizmet sunmaktadır. Ayrıca evesyadepolama.com.tr sitemizi değerlendirmeyi unutmayın.

Ayrıca bakınız>> ofis eşyası depolama