You are here:

Eşya Depolama

Eşya depolama alanında sizlere en iyi hizmeti sunarak profesyonel depolama hizmetleri sunmaktayız. Akdeniz Ekspres firmamız nakliyat alanında fark yarattığı gibi geniş araç ve depolama alanlarımızla sizlere hizmet sunmaktayız. Evinizde kullanmadığınız ve atmak istemediğiniz eşyalarınızı özel depolama alanlarında istediğiniz kadar muhafaza ediyoruz.

Depolanacak eşyaların güvenle hizmet sunabilmek için önceden eksper işlemi sunulmaktadır. Eksper işlemlerinde depolanacak eşyaların listesi alınarak uygun alan seçimi yapılmaktadır. Daha sonrasında sigorta ve sözleşme yapılmaktadır. Bununla beraber depolanacak gün belirlenerek eşyalarınız ambalajlanarak yeni yerine yerleştirilmektedir. Oda depolama sistemi olduğu için eşyalarınız yerleştirildikten sonra kilitlenerek anahtar sizlere teslim edilmektedir. İstediğiniz zaman diliminde deponuzu açarak eşya yerleşimi veya çıkarılmasını sağlayabilirsiniz.

Eşya Depolama

Ev eşya depolama sistemlerinde firmamıza ulaştığınızda ilk olarak eşya listesi alındıktan sonra sizleri depo alanımıza çağırmaktayız. Bu sayede eşyalarınıza uygun depo alanını görerek karar verebilirsiniz. Geniş depo alanlarımız ve oda sistemi ile oluşturularak sizlere özel alanlarda eşyalarınızı muhafaza ediyoruz. Depolama stratejilerimizde uzun süre kalabilecek ambalajlama malzemesi de seçerek depolama süresi boyunca hasar almasını tamamen önlemekteyiz.

eşya depolama

eşya depolama

Oda depolama sistemimizde metrekareye göre alanlarımızın fiyatları tamamen değişmektedir. Bununla beraber uzun dönem kalabilecek eşyalarınız içinde ekstra %10 indirimiz mevcuttur.

Şehir İçi Ev Eşya Depolama

Depolama alanında gereken gelişimi ve sizlere her türlü yardımı firmamız sizlere profesyonelce sunmaktadır. Nakliyat alanında sunduğumuz profesyonel hizmete ek olarak depolama işlemlerimizle güvenlikli ortamda sizlere hizmet sunmaktayız.

Depolama hizmetimiz için oluşturulan özel sistem sayesinde diğer müşterilerimiz ile eşyalarınız karışmadan sizlere hizmet sunabiliyoruz. Bu sayede karışıklık veya kaybolma durumlarını ortadan kaldırarak sizlere aktarılan hizmeti sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Şehiriçi depolama işlemlerimizde depolanacak eşyalarınız için oluşabilecek doğal afet veya herhangi bir kaza durumları için sigortalaması ilk andan itibaren yapılmaktadır. Bu sigorta poliçesi ise sizlere teslim edilerek güvence sağlamaktayız. Eşya sigortalı depolama bedeli ise muhafaza edeceğiniz eşya miktar değeri hesaplanarak belirlenmektedir.

Ev Eşya Depolamada Tek Adres: Akdeniz Ekspres

İlk hizmetlerimizi evden eve nakliyat ve türleri olarak sunan firmamız artan talebe göre depolama hizmetini aktif hale getirdi. Her eşya tipine göre araç filomuz ile profesyonelce ev taşıma ve şehirler arası nakliyat hizmetini yıllarca sunduk. Daha sonrasında depolama hizmetini de aktif ederek özel bölmeli alan inşaatı ile eşyalarınızı rahatça yıllar boyunca muhafaza edebileceğiniz alanlar yarattık.

Depolama süreçlerinde depo alanının önemi olduğu gibi ambalaj malzeme kalitesi de önemlidir. Bu sebeple depolama hizmetleri uzun denem hasar veya rutubet almadan sunulan hizmet olarak görülmektedir. Bu sayede firmamız eşyalarınızı korumak adı altında özel depolama ambalaj malzemeleri kullanmaktadır. Bu sayede depolama süresi boyunca eşyalarınız ilk gün ki halini korumaktadır.

Ev eşya depolama işlemlerinde uzman personeller tarafından tüm eşyalarınız özenle havalı kabarcıklı ambalaj malzemeleri tarafından sarılmaktadır. Daha sonrasında nakliye sürecinde özenle sunularak yol esnasında da hasar alınmasını engellenmektedir. Ardından sizlere ayrılan alana güzelce yerleştirilerek depolama süreci başlanmaktadır.

Ev Eşya Depolama Firması Akdeniz Ekspres

Depolama hakkında genel bilgi veya aklınızda takılı kalan soruların cevabını arıyorsanız müşteri temsilcimizle bağlantı kurarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmamız tüm eşyalarınızı depolamasını sağladığı gibi sonrasında eşyalarınızı yeni yerine naklini yapmaktadır.

Depolama süreçlerinde eşyalarınız erişimi zor alanlarda ise modülatör asansör sistemi kurarak eşyalarınızı rahatlıkla zemin kata indirmekteyiz. Başarılı ve sorunları profesyonelce çözen Akdeniz Ekspres tüm sorunları ortadan kaldıracak çözümleri sizlere hizmet sunmaktadır.

Depolama Hizmet Sonrası

Eşyalarınız uzun veya kısa dönem depolama sürecinde herhangi bir sıkıntı yok ise belirttiğiniz adrese götürmekteyiz. De montajı sağlanan ürünleriniz talebe göre kurulumu sağlanmaktadır. Herhangi bir aksilik olma durumunda önceden yapılan sigorta poliçesi devreye girmektedir. Bu sayede zararınızı tamamen karşılayarak sözümüzün arkasında durmaktayız.

Akdeniz Ekspres lider evden eve nakliyat firması olarak tüm nakliye veya depolama taleplerinizi en iyi şekilde karşılamayı hedeflemektedir. 7/24 çağrı merkez hattımız ile eşyalarınızı güvenle nakliye ve depolama işlemlerini profesyonel ekip arkadaşlarımızla sizlere aktarmaktayız. İstanbul Kadıköy depolama konumuz ile kolay erişimi ile güvenli hizmet almanın avantajını yakalayabilirsiniz.