You are here:

Ofis Eşyası Depolama

Ofis eşyası depolama taleplerinde kurumsal hizmetlerimizi yıllardır sektörde olmamızın tecrübe bitirmiş olduğumuz işler sayesinde başardık. 1959 yılından itibaren ilk işimiz evden eve taşımacılık olarak hizmetlerimize başladık. Daha sonrasında geniş depo alanı satın alarak içerisini eşya depolama için özenle dizayn ettik. Bununla beraber müşterilerimizin taleplerine göre de sadece ev eşya depolama hizmeti değil ofis eşya depolama hizmeti de sunmaya başladık.

İş yeri depolama işlemlerinde ofis malzemelerinizi güvenle yıllardır muhafaza edebileceğiniz alan yaratarak taleplerinizi karşılamaktayız. Uzman personellerimiz ile beraber geniş depolama alanı, güvenlik önlemleri ve uzun süreli depolama için uygun alanlar sayesinde sizlere işlem sunmaktayız.

İş Yeri Depolama

Ofis eşya depolama işlemlerinde çalıştığınız yerdeki depolanacak eşyalarınızı veya evraklarınızı adresinizden alarak depo alanlarımıza götürüyoruz. Bu sayede sizlerde ofisinizde ekstra yer açarak çalışma alanlarınızı büyütebilirsiniz. İstediğiniz zaman veya saatte depo alanına erişimi ile evrak veya eşyalarınıza rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

İş yeri depolama hizmetimizle beraber depolanması gereken evraklarınızı özel plastik kutulara yerleştirerek korunaklı alanlarda muhafaza etmekteyiz. Bu sayede ofisinizi korunaklı depo alanlarımıza transfer ederek konforlu alan yaratabilirsiniz.

Ofis Eşyası Depolama

İş yeri depolama hizmetlerimizi yıllardır uzman kadromuzla sizlere işlem sunmaktayız. İş yerinizde fazla bulunan eşyaları atmaya kıyamıyorsanız sizlere gerekli depo alanlarımız ile sizlere işlem sunmaktayız. Diğer firmalar gibi korunaksız, sağlıksız alanlar yerine size özel alanlar ile rutubetsiz konumlarda muhafaza ediyoruz. Önceden de sizlere depo alanlarımızı göstererek işlemlerimizi de aktarmaktayız.

En iyi depolama hizmetleri, uygun fiyata sizlerle!

İş yeri depolama hizmeti pandemi süreci boyunca popüler olan hizmetler arasında yer almaktadır. Artan kiralar ve pandemi ile beraber küçülmeye giden iş yerleri depolama hizmetleri alarak eşyalarını uzun süre muhafaza etmekteyiz. İstanbul Kadıköy’de yer alan depolama alanımız ile kolay erişimi sayesinde sizlerde güvenle hizmet alabilirsiniz.

✅Geniş Depolama Alanları ✅K1, K3 ve Iso 9001 Kalite Belgesi
✅7/24 Güvenlik Önlemleri ✅Onaylı Kurumsal Ldt. Şti
✅Korunaklı Depolama Ambalajları ✅Özmal Kapalı Kasa Araçlar
✅1959’dan Beri Depolama Hizmetleri ✅Sigortalı Depolama Hizmetleri

Akdeniz Ekspres ailesi olarak depolama hizmetlerini en iyi şekilde sizlere sunmayı hedeflemekteyiz Bu sebeple “en iyi hizmet, uygun fiyata” prensip olarak sizlere sunmaktayız. Uzun süredir nakliyat sektöründe yer aldığımız gibi güçlü referanslara da sahip olduk. Birçok köklü firmalara nakliye hizmeti sunduğumuz gibi iş yeri eşya depolama hizmeti de sunduk.

Ofis eşya depolama taleplerinizde 4 farklı depolama alanlarımızdan birini seçerek güvenle hizmet almanız mümkündür. 7/24 saat özel kameralar ile izlenen depo alanımız tam koruma ile sizlere hizmet sunmaktayız. İş yerinizden aldığımız eşyalarınızı depolama süresi bittikten sonra istediğiniz konuma özenle nakliyesini yapabiliyoruz.

Ofis Eşya Depolama Firmaları

Google üzerinden “iş yeri depolama şirketleri” araştırdığınız zaman 4 milyondan fazla sonuç çıkacaktır. Bu kadar sonucun olması karar vermenizi tamamen etkileyecektir. Akdeniz Ekspres firmamızla iletişime geçtiğiniz zaman eksper hizmeti sunmaktayız. Ücretsiz eksper hizmetimizle eşyalarınızı inceleyerek sizlere özel fiyatlandırma sunmaktayız.

Ofis eşya depolama şirketleri arasında kurumsal kimliğimizle birçok referansımız mevcuttur. Depolama firmalar arasında fark yaratan firmamız kurumsal referanslarımızla fark yaratmaya devam ediyoruz. Sizlerde firmamızla iletişime geçerek profesyonel hizmet almanın avantajını yakalayın.

  • Ofis depolama hizmetleri sözleşmeli mi?

Akdeniz Ekspres ailesi olarak tüm hizmetlerimizi sözleşmeli sunmaktayız.

  • İş yeri depolama hizmetlerinde sigorta bedeli nasıl belirlenmektedir?

Ofis depolama sigorta bedeli depolanacak eşyaların değeri ekspere gelen arkadaşımız tarafından belirlenerek sözleşmeye yazılmaktadır. Depolama günü ise sözleşmede yazılan değere göre sigortalaması yapılmaktadır.

  • Ofis eşyası depolama ücretleri nelerdir?

Firmamız tarafından 4 farklı oda seçeneği ile ücretlendirilme sağlanmaktadır. Bu odaları eşyalarınızın yoğunluğuna göre karar vererek aylık depolama ücretlerini öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişime geç.

  • Ofis depolama hizmetinde eksper hizmeti sunuyor musunuz?

Evet, ofis depolama uzman incelemesi sunuyoruz. Bu sayede depolama ambalaj malzemesi, uygun depolama alanı ve ekip sayısı ayarlayarak işlemlerimizi kurumsallıkla sunabiliyoruz.

Ayrıca bakınız>>> eşya depolama