You are here:

Parça Eşya Depolama

Parça eşya depolama hizmetlerini kurumsallıkla sizlere aktaran Akdeniz Ekspres firmamız tüm taleplerini ücretsiz eksper hizmetimizle sizlere sunmaktayız. Eksper işlemimiz sayesinde uygun depolama alanı seçerek sizlere garantili işlem sunabiliyoruz.

“Parça eşya depolama nedir?” sorusuna kısaca cevap vermek gerekirse tüm ev eşyası yerine az eşyalarınızın depolanmasına verilen isimdir. Ev veya iş yerinizde bulunan fazla eşyalar bulunmaktadır ancak atmaya kıyamadığınız için firmamız sizlere parça eşya depolama hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetimiz ile az eşyalarınızı size özel ayrılan alanlarda muhafaza ediyoruz.

Parsiyel Eşya Depolama

Parça eşyalar aslında aklınıza ev eşyası gibi gelebilir ancak ofis eşyaları da parça eşya kategorisine girmektedir. Akdeniz Ekspres firmamız parça eşya depolama işlemlerinde taşıma ve muhafaza süreçlerinde dikkatli olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

parça eşya depolama

parça eşya depolama

Parça eşya depolama hizmeti evinizde veya ofisinizde bulunan ve alanınızı daralttığı için atmak istediğinizde ortaya çıkmaktadır. Depo alanlarımız parça eşya muhafaza edilmesi için gayet uygun olmakla beraber geçici süre için eşyalarınızı bırakabilirsiniz.

Parça Eşya Depolama

Akdeniz Ekspres olarak parça depolama hizmetlerinde bulunduğunuz alanda eşyalarınızı alarak depo alanına götürmekteyiz. Eşya depolama süreci bittikten ise firmamız istediğiniz adrese eşyalarınızın teslimatını yapmaktadır. Firmamızdan aldığınız tüm hizmetler tarafımızca sigortalaması ile beraber sözleşmesi de yapılmaktadır.

Akdeniz Ekspres olarak yıllardır sektörde en iyi hizmeti sunmak için kendini geliştirerek kurumsal bir alt yapıyı oluşturmuşuzdur. Bu sayede müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkararak sizlere hizmet sunmaktayız. Depo alanlarımız düzenli olarak temizlenerek ve dezenfekte edilmektedir. Parsiyel eşya depolama veya diğer depolama hizmetlerimiz ile ilgili fiyat bilgisi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Parça Eşya Depolama Firmaları

Google üzerinden “parça eşya depolama şirketleri” diye araştırma sağlamanız durumunda birçok kurumsal firmaya denk gelebileceğiniz gibi komisyon karşılığı iş satan firmalara da denk gelebilirsiniz. Ancak bu durumda depolama hizmetleri özen gerektiren işlemler arasında yer alması bakımından dikkat etmeniz gereken önemli etmenler bulunmaktadır. Bunlar;

 • Parça eşya depolama alanlarının güvenli olması,
 • Depolama hizmetinin sigorta ve sözleşme yapılıyor olması,
 • Eşya depo alanlarının temiz olması,
 • Parça eşya depolama hizmetlerinde garantili ve kurumsal hizmet,
 • Parsiyel depolama hizmetlerinde aylık ücretlendirme yapılması,
 • Eşyalarınıza uygun depo alanlarının yer alması,
 • Depolamaya uygun ambalaj malzemelerinin kullanılması,

Yukarıda ki bilgiler doğrultusunda anlaşma sağlamanız sizlerin yararına olacaktır. Çünkü bu etmenler eşyalarınıza koruma sağlamaktadır. Bunlara dikkat ederek alanında kurumsal depolama hizmeti almanız mümkündür.

Akdeniz Ekspres ailesi olarak 63 senelik tecrübemiz sayesinde sizlere garantili işlem sunmaktayız. 7/24 güvenlik önlemleri alarak sizlere işlem sunan firmamız üst düzey önlemler almaktayız. Tüm hizmetlerimiz hem ekonomik hem de kaliteli olarak sizlere sunulmaktadır. Depolama hizmetlerimizi sigortalı ve sözleşmeli sunan firmamız sözlü değil yazılı hizmet sunmaktayız.

Parça eşya depolama ile ilgili tüm hizmetlerin en iyisini sizlere sunan Akdeniz Ekspres, gün geçtikçe kendimizi geliştirmekteyiz. Taleplerinizi en iyi şekilde pratik, hızlı ve kurumsal şirketimizle sizlere aktarmaktayız.

Neden Akdeniz Ekspres

 • Temiz depolama alanları,
 • Kurumsal referans geçmişleri,
 • Ekonomik depo alanları,
 • 63 yıllık hizmet kalitesi,
 • Depolama hizmeti ile beraber nakliye hizmetleri,
 • Eşya depolama sözleşmesi,
 • ALLIANZ sigortalama sistemi,
 • Depolama önce ve sonrası temizlemesi ayrıca dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca bakınız>> Özel eşya depolama