You are here:

Özel Eşya Depolama

Özel eşya depolama taleplerinde profesyonel hizmetlerimiz ve kurumsal kimliğimizle sizlere gerekli işlemleri sunuyoruz. Özel eşya depolama nedir? Sorusuna kısaca cevap vermek gerekirse, sizler için değerli eşyalarınızı özel alanlarımızda muhafaza ediyoruz. Depolama işlemlerinde özel koşullarda  sizlere güvenli hizmet sunmaktayız.

Özel Depolama Hizmetleri

Özel eşya denildiği zaman akla ilk gelen piyano, müzik aletleri veya antika eşyalar bununla beraber sizler için değerli olan eşyalarınızı garantili depolama hizmetimizle sizlere sunuyoruz. Bununla beraber spor aletleri, eğlence aletleri ev veya sizler için değerli eşyalarınızı sizlere hizmet sunmaktayız. Ancak bu tarz eşyalar fazla yer kaplaması ve sizlerin de atmaya kıyamadığınız için alanınızdan feragat ediyorsunuz. Akdeniz Ekspres olarak hemen devreye girerek sizlere özel depolama alanı oluşturuyoruz. Bu sayede eşyalarınızı güvenli ortamlarda muhafaza ederek sizlere hizmet sunuyoruz. Özel paketleme malzemeleri kullanarak eşyalarınıza zarar vermeden muhafaza ediyoruz.

Özel eşya depolama kavramı sayesinde tüm eşyalarınız firmamız tarafından gizlilikle hizmet sunmaktayız. Tüm eşyalarınız öncesinden depolama ambalajlama malzemeleri ile paketlenerek sonrasında muhafaza ediyoruz. Akdeniz Ekspres depolama hizmetlerimizle hassas eşyalarınızı profesyonel ekip arkadaşlarımızla profesyonellikle güvenli depolama alanları sağlıyoruz.

özel eşya depolama

özel eşya depolama

Özel Eşya Depolama Süreci

Depolama hizmeti için firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizlere gerekli bilgi aktarımı sağlamadan önce depolanacak eşyalarınızı incelemekteyiz. Bunun sebebi ise her eşyanın depolama süreci farklı olması bakımından sizlere kaliteli hizmet sunmak istememizdir. Sizlere ziyarete gelen uzman ekip arkadaşımız depolanacak eşyaları yerinde görerek miktar, cins, ağırlık veya diğer etmenleri not almaktadır. Bu notlar sayesinde paketleme malzemesi ayarlanarak depolama süreci boyunca hasar alınmasını tamamen önlemekteyiz. Anlaşma sağlanması durumunda gerekli sözleşme ve sigorta yapılarak işlemlerimizi başlatmaktayız.

Özel eşya depolama gününde ise eşyalarınıza uygun ambalaj malzemeleri ile paketlenerek koruması sağlanmaktadır. Daha sonrasında sizler için gelen özmal araçlarımıza yüklenerek depolanacak alana doğru yola çıkmaktadır. Depo alanına gelen eşyalarınız önceden sizlere rezerve edilen alanı özenle yerleştirilerek kapısı kilitlenerek muhafaza edilmeye başlanmaktadır.

Depolama süreci sonlandırmak isterseniz firmamızla iletişime geçerek bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Uzman ekip arkadaşlarımız depo alanında bulunan tüm eşyalarınızı müşteri temsilcimize ilettiğiniz adrese eksiksiz teslimatını yaparak işlemlerimizi sonlandırmaktayız.

Özel Eşya Depoları

Depolama hizmetleri sunan firmaların ilk olarak depo alanları geniş, havadar ve ferah olmalıdır. Bununla beraber depolanacak eşyaların yoğun olması bakımından depo alanının tam korunaklı olması gerekmektedir. Ayrıca depo alanlarında muhafaza edilen eşyaların ısı ve sıcaklıktan etkilenmemesi içinde özel alanlarda muhafaza ediyoruz.

Depolama hizmeti de sunmadan önce gerekli alanı ilk olarak dezenfekte ediyoruz. Daha sonrasında ise depolama için hazır hale gelmektedir. Sizlerde firmamızdan depolama hizmeti almak isterseniz müşteri temsilcimizle iletişime geçerek kurumsal hizmet avantajlarını yakalayın.

Özel Eşya Depolama Firmaları

Akdeniz Ekspres Depolama firmamız güvenlikli ve sağlıklı ortamda eşyalarınızı istediğiniz süre zarfından depolama hizmeti sunmaktadır. Alınan önlemler ile beraber özel eşyalarınız sigortalayarak muhafaza ediyoruz. Bu sayede oluşabilecek herhangi bir zarara karşı anlaşmalı olduğumuz ALLIANZ sigorta firması devreye girmektedir.

Eşya depolama hizmetlerinde firmamız eşyalarınızı depolama süresi boyunca koruma sağlaması için özel ambalajlama malzemeleri kullanılmaktadır. Özel depolama ambalaj malzemeleri eşyalarınızı uzun yıllar boyunca nem ve herhangi zararlara karşı koruma sağlamaktadır. Bununla beraber depo alanlarının böcek veya haşerelere karşı koruma sağlanmasıdır. Bu sebeple firmamız düzenli olarak depo alanlarımızı böcek veya haşerelere karşı ilaçlaması yapılmaktadır.

Anlatıldığı gibi depolama hizmeti sunabilmek için yukarıdaki etmenlere önem vererek işlem sunulmaktadır. Bu sebeple herkes tarafından beğeni toplayan şirketimiz tüm taleplerinizi profesyonellikle karşılamaya devam etmektedir.

Özel Eşya Depolama Fiyatları

Depolama hizmet ücretleri aylık olarak belirlenmektedir. Akdeniz Ekspres firmamız 4 ayrı metrekareye ait farklı fiyatlandırma ile işlem sunmaktayız. Özel eşya depolama ücretleri hakkında oda sistemi olan alanlarda size standart ücretler belirlenmektedir. Depolama ücretleri eşyaların ne kadar süre boyunca kiralanacağı aylık olarak fiyatlandırılması yapılmaktadır.

En iyi depolama hizmetleri, aylık uygun fiyatlara!!

Ayrıca bakınız>>> arşiv depolama