You are here:

Kadıköy Eşya Depolama

Kadıköy eşya depolama olmak üzere İstanbul’un genelinde depolama hizmetleri sunan Akdeniz Ekspres firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Eşya depolama hizmetlerinde geniş kapsamlı depo alanlarımızla sizlere hizmet sunmaktayız. Geniş depo alanlarımız ve düzenli dezenfekte edilen alanlarımızla eşyalarınızı rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz.

Kadıköy eşya depolama hizmetimizle sizlere en iyi işlemleri aktararak nakliye ve depolama hizmetleri sunuyoruz. Akdeniz Ekspres depolama hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz firmamızla iletişime geçerek eksper hizmeti alabilirsiniz.

Kadıköy Eşya Depolama

İstanbul Kadıköy eşya depolama işlemlerini sunan firmamız ilk olarak eksper hizmeti sunmaktadır.  Depolama eksper işlemi ile eşyalarınızı yerinde görerek uygun depolama alanı seçerek sizlere işlem sunmaktayız. Uzman kadromuzla sizlere güvenle depolama işlemi sunan firmamız eşyalarınızı inceleyerek size özel alan seçmektedir. Bu sayede eşyalarınız rahatlıkla sığmakla beraber sadece size ait olacaktır.

Kadıköy Eşya Depolama Firması

Yeni adrese taşınırken eski evdeki bazı eşyalarımız yeni yerine sığmayabilir. Bu durumda mevcut eşyalarınızı atmaya kıyamayacaksınızdır. Ancak eşyalarınızı bir yere yerleştirmek sizlerin alanınızı daraltacaktır. Bu sebeple Kadıköy eşya depolama hizmeti almak için firma araştırmasına gireceksinizdir.

Kadıköy eşya depolama hizmeti kentsel dönüşümle beraber gittikçe popülerliğini arttırmıştır. Bununla beraber en çok tercih edilen hizmet arasında yerini korumuştur. Kadıköy depolama hizmetimizle sizlere kurumsal işlemlerimizi eksper işlemleri ile sunarak en iyi hizmetleri sunuyoruz. Sizlerde depo alanlarımızı yerinde görerek karar verebilirsiniz.

Kadıköy eşya depolama

Kadıköy eşya depolama

Kadıköy Ev Eşyası Depolama Firması

Ev eşya depolama Kadıköy işlemlerinde uzman kadromuz ile depolanacak eşyalarınızı evinizden alıyor daha sonrasında yeni adresinize teslimatını sağlamaktayız. Depolama alanlarımız 7/24 güvenlik özel kamera teknolojileri ile koruma altına alınmaktadır. Bununla beraber eşyalarınızı depolama süresi boyunca istediğiniz zaman gelip inceleyebilir ve görebilirsiniz. Akdeniz Ekspres olarak en ince ayrıntısına kadar hesap ederek sizlere işlemlerimizi sunmaktayız.

Kadıköy kiralık depo hizmetlerinde kurumsal hizmet sunan firmalar arasında yer almaktayız. Akdeniz Ekspres olarak korunaklı alanlarda eşyalarınızı muhafaza ettiğimiz gibi eşyaların muhafaza edileceği alanları da önemle seçmekteyiz. Bu sebeple rutubetsiz, geniş ve havadar alanlarda eşya depolama hizmeti sunmaktayız. Akdeniz Ekspres olarak depo alanlarımızı kasko sigortalı ve sözleşmeli olarak işlem sunmaktayız. Kadıköy ev eşyası depolama şirketi olarak sizlere özel kilitli alanlarda eşyalarınızı tam korunaklı alanlarda muhafaza ediyoruz. Hijyenik depo alanlarımız ile eşyalarınızdan sonra dezenfekte edilerek diğer müşterimiz için hazır hale getirilmektedir. Özel depo alanlarında kilit alanı sadece size ait olmakla beraber istediğiniz zaman gelip görebilir eşyalarınızı çıkarabilir veya arttırabilirsiniz.

Müşterilerimiz eşyalarının sağlığını düşünerek tedbir almaktayız. Depo alanlarında oluşabilecek doğal afetler için sigortalama gibi önemli prosedürleri uygulamaktayız. Bununla beraber eşyalarınızı 7/24 güvenlikli ortamlarda muhafaza ediyoruz. Firmamıza taleplerini ileterek hemen depolama hizmeti almaya başlayabilirsiniz.

Kadıköy Ev Eşya Depolama Hizmeti

Kadıköy ev eşya depolama taleplerinde müşterilerimizin istek ve arzularına göre sizlere hizmet sunmaktayız. Ev eşya depolama Kadıköy işlemlerinde müşterilerimize avantajlı tekliflerimizle sizlere işlemlerimizi aktarıyoruz.

“Depo alanlarında ne tür eşya muhafaza edilir?” sorusuna kısaca cevap vermek gerekirse tüm eşya tipi muhafaza edilebilir. Küçük veya büyük eşyalarınız fark etmeden sizlere ayrılan alanlarda eşyalarınızı güvenle muhafaza ediyoruz. Demirbaş mobilyalar, beyaz eşyalar gibi tüm eşyalarınızı özel depo ambalajlarımızla sizlere işlem sunmaktayız.

Atmaya kıyamadığınız birçok eşya olmakla beraber kısa veya uzun vadede depolama hizmeti sunmaktayız. Sigortalı ev eşyası depolama hizmeti sunan firmamızla iletişime geçerek hizmet kalitemizden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Kadıköy Ofis Depolama

Ofis depolama Kadıköy işlemlerinde sadece ev değil iş yeri depolama hizmeti sunmaktayız. İş yerinizde bulunan fazla evrak veya mobilya mevcutsa uzman kadromuzla iletişime geçerek işlem alabilirsiniz. Firmamız depolanacak ofis mobilyalarını tek tek depo ambalaj malzemesi ile paketlemektedir. Bu paketleme işlemi sonrasında araca yüklenerek yola çıkılmaktadır. Depo alanına gelen eşyalarınız önceden belirlenen alana yerleşimi yapılmaktadır. İstediğiniz süre zarfına kadar ofis eşya depolama hizmeti alabilirsiniz.

Arşiv depolama hizmetimizde bulunmakla beraber evraklarınızı özel plastik kutulara yerleştiriyoruz. Bu kutular sayesinde firmamıza bıraktığınız evraklar güvenle muhafaza edebilirsiniz. Kaliteli ve güvenli hizmet sunan firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kadıköy Eşya Depolama Fiyatları

Kadıköy depolama ücretleri yedi gün yirmi dört saat hizmet sunan firmamızla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Depolama ücretleri Kadıköy firmamız tarafından bölmelere ayrılan alanlara göre belirlenmektedir. Bu bölmeler aylık kiralık depolama ücretleri belirlenerek sizlere aktarılmaktadır. Sizlerde aylık kiralama bedelleri ile firmamızı arayarak hizmet alabilirsiniz.

Kadıköy ev eşya depolama ücretleri kapsamında belirtilen fiyatlandırma eşyalarınızın kalacağı süreye göre tamamen değişmektedir. Uzun vadeli eşya depolama hizmetlerimizde sizlere ekstra indirim sağlıyoruz.

Kadıköy Eşya Depolama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  • Eşya depolama Kadıköy süresi ne kadardır?

Kadıköy eşya depolama hizmetlerinde belirli bir zaman dilimi yoktur. İstediğiniz süre zarfında eşyalarınızı aylık depolama ücretleri ile kiralama sağlayabilirsiniz.

  • Kadıköy eşya depolama fiyatları ne kadar?

Depolama hizmetleri aylık olarak fiyatlandırılması sağlanmaktadır. En düşük depolama ücretleri 500₺ ile 1500₺ arasında fiyatlandırma değişmektedir.

  • Kiralık eşya depolama alanları temiz midir?

Depo alanlarımız müşterilerimiz eşyalarını yerleştirme öncesi ve sonrasında dezenfekte edilmektedir. Daha sonrasında genel temizliği yapılmaktadır.

Akdeniz Ekspres firmamız 63 senedir sektörde ev taşıma gibi depolama hizmetleri de vermektedir. Uzman kadromuzla sizlere güvenle depolama hizmetleri sunmaktayız. Detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçmeyi unutmayınız.

Ayrıca bakınız>> Pendik eşya depolama

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment