You are here:

Maltepe Eşya Depolama

Maltepe eşya depolama hizmetimiz ile yaşam alanlarınızın belli bir bölümünü kaplayan ve atmak istemediğiniz eşyalarınızı korunaklı depo alanlarımıza yerleştirerek muhafaza edebilirsiniz. Maltepe depolama taleplerinizi firmamıza ileterek geniş depo alanlarımızda eşyalarınızı rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz.

Maltepe eşya depolama hizmetlerimizde güvenilir ve kaliteli içeriğimiz sayesinde yeni nesil işlemlerimizle sizlere sunuyoruz. Aylık depolama ücretleri ile eşyalarınıza uygun alanları ayarlayarak eşyalarınızı yerleştirdikten sonra kilit altına almaktayız.

Maltepe Depolama Hizmetleri

Eşya depolama Maltepe hizmetlerinde eşyaların sorunsuz şekilde saklanması ve daha sonrasında yeni adresinize nakli yapılması gerekilmektedir. Bununla beraber depolanacak eşyalarınız güneş ışığından veya nemden korunmalıdır. Akdeniz Ekspres olarak sizlere özel alanlarda eşyalarınıza uygun paketleme malzemeleri ile muhafaza ediyoruz.

Eşyalarınızı güvenli alanlarda muhafaza etmek istiyorsanız Akdeniz Ekspres firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Kolay erişimli konumu ile beraber istediğiniz zaman eşyalarınızı kontrol edebilir veya ürün eklemesi sağlayabilirsiniz.

Maltepe Ev Depolama

Akdeniz Ekspres ailesi olarak sizlere en iyi depolama hizmeti sunmaktayız. Bunun sebebi ise sunduğumuz hizmet kalitemizle ve kurumsal referanslarımızla sizlere hizmet sunuyoruz. Ayrıca depo alanlarımızın temiz olması ve rutubet olmaması müşteriler tarafından tercih edilmekteyiz. Depolama firmamız gerekli tüm koşulları göz önünde tutarak sizlere işlem sunmaktayız.

Maltepe ev depolama hizmetini yıllarca müşterilerimize sunan firmamız özel depolama alanları ile eşyalarınızı muhafaza ediyoruz. Geniş depo alanlarımızla beraber size ait özel alanlarda eşyalarınızı kilit altında muhafaza ediyoruz. Bununla beraber her eşya depolama öncesi ve sonrasında temizlemesi daha sonrasında ise dezenfekte edilmektedir. Depolanacak eşyalarınızı da öncesinden özel üretim ambalaj malzemeleri ile paketleyerek sizlere güvenle işlem sunmaktayız.

Maltepe eşya depolama

Maltepe eşya depolama

Maltepe Sigortalı Depolama Hizmeti

Genel olarak müşteriler depolama süresi boyunca eşyaların karışabileceğin, düşünerek tereddüt etmektedirler. Ancak bu durum eski dönemlerde kaldı Akdeniz Ekspres olarak size ait özel bölmelere ayrılmış alanlarda hizmet sunmaktayız. Bu sayede eşyalarınız karışmadan sizlere teslimatı sağlanmaktadır.

Maltepe depolama hizmetlerinde önemli diğer unsur ise eşyaların depolama süresi boyunca hasar alınacağı düşüncesidir. Ancak bu durum eşyaların iyi ambalajlamadan veya temiz depo alanlarına yerleştirilmeden meydana gelebilecek sorunlar arasında yer almaktadır. Akdeniz Ekspres olarak tüm eşyalarınızı depolama ambalaj malzemeleri ile tek tek sararak muhafaza ediyoruz. Bu sayede depolama süresi boyunca eşyalarınız herhangi bir zarar görmemektedir.

Bununla beraber firmamız sözleşme yaparak tam önlem almaktadır. Sözleşme işlemi eksper hizmeti sonrasında anlaşma yapıldığı zaman yapılmaktadır. Sözleşme detaylarında tüm detaylar yer almaktadır. Bununla beraber sigorta poliçesi de yer almaktadır. Sigortalı depolama hizmeti sunan firmamız taleplerinizi en iyi şekilde sunduğu gibi yıllardır taleplerinizi profesyonelce sizlere aktarmaktayız.

Maltepe Eşya Depolama Firmaları

Her depolama firması kendine has özellikleri barındıran hizmet sunmaktadır. Bununla beraber sizlere ait depolama hizmeti seçmek zorlaşabilir. Akdeniz Ekspres ailesi olarak depolama alanlarını metreküp odalara bölerek kilitli alanlarda eşyalarınızı muhafaza ediyoruz. Sunduğumuz Maltepe ev eşya depolama hizmetlerimiz sayesinde müşteriler tarafından beğenilmektedir.

Maltepe ev eşya depolama firmaları arasında kurumsal hizmet sunan firmamız işlem süresi boyunca sigorta, paketleme, sözleşme ve eşyalarınızı adresten alıp adrese teslimatı yapılmaktadır. 63 senelik depolama hizmetlerimiz ile eşyaların nasıl uzun süre hasar görmeden muhafaza edileceği bilgisine sahip firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Eşya türüne göre ambalajlama ve nakliyesini yapan firmamız nakliye veya depolama sürecinde zarar görmesini tamamen önlemektedir.

akdenizekspres.com.tr firmamız kurumsal alt yapısı ve geniş araç filosu ile birçok hizmeti sizlere kurumsallıkla aktarmaktadır. Bununla beraber Maltepe eşya depolama işlemlerinde müşteri taleplerini göz önüne alarak ve kapsamlı hizmet sunmaktayız.

Maltepe Depo Kiraları

Müşteriler tarafından Maltepe kiralık eşya depolama ücretleri merak edilmekle beraber ne kadarlık bir alan olacağı hakkında bilgi almak istemektedirler. Akdeniz Ekspres ailesi olarak ortak alan yerine size ait kilitli alanlarda eşyalarınızı istediğiniz zamana kadar depolanması sağlanmaktadır. Aylık depolama ücretleri ile sizlerde konforlu alanlarda sigortalı hizmet sunmaktayız.

Metreküplere bölerek ayrı oda sistemi yapan firmamız eşyalarınızın karışmasını önlemektedir. Bu sebeple Maltepe eşya depolama ücretleri hakkında bilgi almak isterseniz aramanız yeterli olacaktır. Maltepe depolama fiyatları aşağıdaki tabloda yer almaktadır;

1+1 Eşya Depolama Ücretleri 2.500₺
2+1 Eşya Depolama Fiyatları 3.500₺
3+1 Eşya Depolama Ücretleri 4.500₺
VIP Eşya Depolama Fiyatları 5.000₺

Eşya depolama hizmetlerimizi profesyonelce sizlere aktaran ekip arkadaşlarımız sayesinde tüm süreç sorun yaşanılmadan sizlere aktarılmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası kiralık depo arayışındaysanız firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. İstediğiniz tarihler arasında gelip depo alanlarımızı gördükten sonra karar verebilirsiniz. Akdeniz Ekspres firması olarak tüm hizmetlerimizin arkasında güvenle durarak işlemlerimizi sizlere sunuyoruz.

1959 yılından beri evden eve nakliyat ile ilk adımlarını atan firmamız talebe göre depolama hizmeti de sunmaya başladık. Geçen süre zarfında birçok bireysel taşıma ve depolama hizmetleri yanı sıra kurum taşımacılık işlemleri d sunduk. Ev eşya depolama firması olarak yenilikçi çözümlerimizle ve 7/24 çağrı merkez hattımızla müşterilerimizin her zaman yanında yer alıyoruz.

Ayrıca bakınız>> Kartal eşya depolama

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment