You are here:

Kartal Eşya Depolama

Kartal eşya depolama hizmetini Akdeniz Ekspres olarak sizlere kurumsallıkla müşterilerimize sunmaktayız. “Kartal eşya depolama nedir?” sorusuna kısaca cevap vermek gerekirse ev veya ofisinizde bulunan ve atmak istemediğiniz eşyaların güvenle muhafaza edilmesidir.

Kartal Eşya Depolama Hizmeti

Depolama Kartal firmaları arasında uzman kadromuzla sizlere hizmet sunan firmamız eşyalarınızı ilk olarak eksper işlemi sunmaktadır. Eksper işlemi ile depolanacak eşya listesi alınarak sizler için uygun alan seçimi yapılmaktadır. Bununla beraber depolama hizmet günü için ambalaj malzemesi ve araç ayarlaması yapılmaktadır. Anlaşma sağlanması durumunda depolama sözleşmesi yapılmaktadır.

Eşya depolama günü uzman kadromuz depolanacak tüm eşyaları uygun ambalaj malzemeleri paketlemesini yapmaktadır. Paketleme esnasında hasar alma düzeyine göre ambalajlama malzemesinin üzerine dikkat kırılacak yazılmaktadır. Tüm eşyalarınız paketlendikten sonra aracımıza yüklenerek depo alanımıza doğru yola çıkmaktadır. Önceden sizler için ayrılan depo alanımıza uygun şekilde yerleştirerek hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Eşya Depolama Kartal

Eşya depolama hizmeti hemen hemen tüm eşyanın güvenle muhafaza edilebileceği alanlar arasında yer almaktadır. Bu sebeple anlaşma sağlayacağınız Kartal eşya depolama şirketi aralarında en iyisi olmalıdır. Eğer araştırma sağlamadan depolama firması seçmeniz durumunda eşyalarınız depolama süresi boyunca hasar görebildiği gibi kullanılmayacak hale de gelebilir. Bu sebeple alanında uzman ekiplerle yapılan hizmetleri tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

Kartal eşya depolama

Kartal eşya depolama

Depolama Hizmetinde Neler Muhafaza Edilir?

Depolama hizmetlerinde birçok eşya türü rahatlıkla muhafaza edilir. En çok tercih edilen depo tercihleri arasında ev eşya depolama ve ofis eşyası depolama yer almaktadır. Evinizde bulunan ufak veya kaba eşyalarınızı korunaklı depo alanlarımızda rahatça muhafaza edebilirsiniz. Bununla beraber büyük teknolojik eşyalarınızı da 7/24 güvenlik önlemi aldığımız depo alanlarımızda barındırabilirsiniz.

Depo Alanlarında Neler Muhafaza Edilmez?

Depo alanlarında muhafaza edilecek eşya listesi uzundur. Ancak yiyecek veya içecekler için özel alanlar olması gerekmektedir. Bu özel alanlar da yiyecekler için özel sıcaklık/soğukluk ayarı olmaktadır. Bu sayede gerekli korumayı sağlayabilirler. Ancak firmamız depo alanlarında maalesef yiyecek/içecek ayarı olmadığı için hizmet sunmamaktayız.

Kartal Ev Eşyası Depolama Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eşya depolama Kartal işlemlerinde en önemli etmen depolama süresi boyunca eşyalara zarar gelmemesidir. Eğer depolama sürecinde eşyalar zarar gelmesi durumunda anlaşmalı olduğumuz sigorta firması devreye girerek hasarınızın tamamını karşılamaktadır.

Akdeniz Ekspres ailesi olarak depolama hizmeti sunmadan önce eksper hizmeti sunulmaktadır. Bu hizmet ile eşyalarınıza uygun ambalaj malzemesi seçilmektedir. Bu sayede depolama süresi boyunca hasar alınması tamamen önlenmektedir. Ev eşya depolama hizmetinde ambalajlama önemli olduğu gibi düzgünce yerine yerleştirilmesi de önemlidir. Kırılacak eşyaların düzgün yerleştirilmesi önemli etmenler arasında yer almaktadır.

Kartal Sigortalı Eşya Depolama

Akdeniz Ekspres firmamıza ilettiğiniz talepleri kurumsallıkla sizlere hizmet sunmaktayız. Eksper işleminde müşteri temsilcimiz eşyalarınızın ederini sigorta firmasına bildirerek depolama süresi boyunca sigortalaması yapılmaktadır. Firmamız sigorta poliçesinin bir örneğini de müşterimize de atarak bilgilendirmesini sağlamaktadır. Eşya depolama sigortası yapan tek firması olan Akdeniz Ekspres müşterilerine kurumsal hizmet sunmaktadır.

Kartal Eşya Depolama Şirketleri

Kartal depolama işlemlerini birçok nakliye firması tarafından sunulan hizmetler arasında yer almaktadır. Ancak bu durumda eşyalarınıza zarar gelmeden sağlıklı depolama hizmeti ile muhafaza edilmesi gerekilmektedir. Depolama hizmetleri genellikle ev veya ofislerinizde fazla bulunan eşyaların bir alanda muhafaza edilmesidir. Bununla beraber Kartal depolama firmaları ile iletişime geçmiş olacaksınız. Akdeniz Ekspres olarak yıllardır nakliyat sektöründe olduğumuz gibi depolama hizmeti de sunmaktayız.

Eşya depolama Kartal taleplerinizde firmamız Akdeniz Ekspres ile iletişime geçerek kurumsal depolama hizmetleri alabilirsiniz Firmamız vizyonu arasında en iyi depolama hizmetleri, uygun depolama ücretleri ile sizlere sunulmaktadır. Sizlerde firmamızı araştırarak veya kurumsal referanslarımızı inceleyerek alacağınız hizmeti görebilirsiniz.

Kartal Eşya Depolama Fiyatları

Eskiden eşyaların boyutuna göre aylık depolama ücretleri belirlenmekteydi. Ancak bu durumda her eşyanın depolama ücreti tamamen farklılaşmaktaydı. Akdeniz Ekspres ailesi olarak eski yönteme son vererek 4 farklı metre küp ayarlayarak fiyatlandırmasını sağladık. Bu sayede belirlediğiniz alana göre ödemesini aylık olarak firmamıza ödemesini sağlamaktasınız. Aşağıdaki tabloda depolama fiyatları yer almaktadır. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

1+1 Eşya Depolama Ücretleri 2.500₺
2+1 Eşya Depolama Fiyatları 3.500₺
3+1 Eşya Depolama Ücretleri 4.500₺
VIP Eşya Depolama Fiyatları 5.000₺

Kartal Eşya Depolama Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulanlar

  • Eşya depolama hizmetinde eksper hizmeti ücretli midir?

Firmamız tarafından sunulan tüm eksper hizmeti ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır.

  • Kartal eşya depolama hizmetinde sigorta var mı?

Firmamız eşyalarınızın güvenliğini sağlamak adı altında sigorta ve sözleşme yapılmaktadır.

  • Eşya depolama sigorta bedeli neye göre belirlenir?

Depolama sigorta bedeli anlaşmalı olduğumuz sigorta firmasından eksper gelerek eşyalarınızın değerine göre sigorta bedeli çıkarmaktadır. Bu sayede eşyalarınız belirlenen tutara göre sigortalaması yapılmaktadır.

  • Kartal kiralık depo alanı ne kadar güvenli?

Firmamız eşyalarınızın değerini bilerek ve herhangi bir kötü durum ile karşılaşmamak adı altında 7/24 saat kayıt altına alan kamera sistemi ile korumaktadır. Bununla beraber vardiyalı görev yapan çalışanlarımızla tam korumalı ortamda eşyalarınızı rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Son olarak depo alanlarımız size ait olması ve kapalı kilit altında olması da eşyalarınızı korumaktadır.

2 yorum

  1. Kartal depolama için Akdeniz Ekspres ile iletişime geçtim. Kendi ofisleri ve depoları Kartal da olması beni mutlu etti ilk önce depoyu gördükten sonra anlaşma sağladım. Gayet memnunum depoları geniş ve temiz herkese tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment