You are here:

Az Eşya Depolama

Az eşya depolama denildiği zaman akla tam eşya değil de bir kısım eşyaların depolamasıdır. Az eşya depolama hizmetlerinde genelde evde veya iş yerinde kullanılmayan eşyaların oluşturduğu alanlardır.

Depolama alanında yıllardır tecrübeli ekibimizle taleplerinizi en iyi şekilde müşterilerimize sunmaktayız. Geniş depo alanlarımız ile eşyalarınız korunaklı bir şekilde depolarımızda muhafaza edebilirsiniz.

Az Eşya Depolama

Parça eşya depolama taleplerinizde firmamıza ilettiğiniz eşya boyutuna göre gerekli alan ayarlaması yapmaktayız. Firmamıza ilettiğiniz eşya listesi sonucu gerekli araç ekipman ve depolama ayarlaması sonrasında sözleşme yapıyoruz. Depolama sözleşmesi detaylarında eşya listesi, depolama süresi gibi tüm detaylar yer verilmektedir.

Az ev eşyası depolama işlemlerinde firma çalışanlarımız depolanacak eşyalarınızı özel depolama ambalaj malzemesi ile paketlemektedir. Paketlenen eşyalarınız araca yüklenerek önceden ayarlanan yeriniz için güzelce yerleştirildikten sonra kilitlenmektedir. Bu sayede eşyalarınız depolama süresi boyunca güvenle muhafaza edebiliyoruz.

az eşya depolama

az eşya depolama

Parça Eşya Depolama Hizmetleri

Depolama hizmetleri güven gerektiren ve dikkat isteyen hizmetler arasında yerini korumaktadır. Çünkü eşyalarınız depolama süresi boyunca korunaklı alanlarda muhafaza edilmelidir. Bu sayede eşyalarınız depolama süresi boyunca hasar almadan muhafaza edilmelidir.

Akdeniz Ekspres olarak depolama işlemlerinde 1959 yılından itibaren hizmetlerimizi aktif olarak hizmet sunuyoruz. Depolama alanlarımız kişiye özel olarak oluşturularak depolama süresi boyunca kilit altında tutulmaktadır. Bu da eşyalarınızı karışmasını tamamen ortadan kaldırarak güvenli depolama ortamı ile sizlere hizmet sunmaktayız.

Az Ofis Eşyası Depolama

Ofislerde genel olarak evrak olması bakımından bazı iş yerleri yerlerinin dar olması bakımından az iş yeri depolama hizmeti almaktadır. İş yeri depolama hizmetlerinde ekstra önem veren firmamız sayesinde depolama süresi zarar görmesini engelliyoruz.

Az evrak depolama hizmetlerinde dikkat edilmesi gereken dosyaları hassas olması bakımından depolama süresi boyunca zarar görmeden muhafaza edilmesi gerekilmektedir. Bunun içinde kullanılan paketleme malzemesi önem arz etmektedir. Buna dikkat edilerek depolama hizmeti sunulmalıdır.

Akdeniz Ekspres ailesi olarak az ofis eşyası depolama hizmetlerinde depolanacak eşyalarınızı plastik kutulara yerleşimini yapıyoruz. Bu sayede depolama süresi boyunca evrak veya dosyalarınız zarar görmeden istediğiniz süre boyunca muhafaza edebiliyoruz.

Az Eşya Depolama Firması

Akdeniz Ekspres olarak ister komple ev eşyası isterseniz de parça eşya depolama hizmetlerimiz de mevcuttur. Az eşya depolama işlemlerinde birinci sınıf ambalaj malzemesi ile beraber size özel alanlarda eşyalarınızı istediğiniz süre zarfında geri teslim ediyoruz.

Depolama işlemlerinde birinci sınıf ambalaj malzemesi ile eşyalarınızı tam korunaklı alanlarda muhafaza ediyoruz. Geniş depo alanlarımız ve 7/24 saat korunaklı alanlarda eşyalarınızı uzun yıllar boyunca depo alanlarımızda muhafaza edebilirsiniz.

2 yorum

  1. Evde kullanmadığımız eşyalar için hizmet aldık. Diğer firmalara göre daha uygun fiyat teklifi sundular ve profesyonel bir şekilde depolama hizmeti sundular. Ayrıca indirimli fiyattan da yararlandık kesinlikle tavsiye ederim.

  2. Ofiste kullanmadığımız eşyaları depolamak için hizmet aldık. Depoları yerinde görerek karar verdik. Kurumsal bir şekilde paketleme ve yerleştirme yaptılar. Her şey için teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment